icon

Odprto 24 ur na dan - 365 dni v letu

Treniraj brez omejitevGym24 odlikuje dostopnost 24 ur na dan, 365 dni v letu.24 ur - 365 dni 
icon

Brezplačno parkiranje v garažni hiši WTC

Nič več težav z iskanjem parkirnega mesta Parkiranje v varovani garažni hiši 150 min 
icon

Sense Wellness

Wellness centerStrankam omogočamo ugodnejše razvajanje v Sense Wellness SPROSTITEV
icon

Prvi fitnes s šprint stezo

30 - metrska šprint steza Primerno za treninge eksplozivnosti 30 metrov 

*Potrebna je predhodna najava na vodene vadbe vsaj 180 minut pred začetkom izvajanja vadbe.

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
06:00 - 06:30
Extreme BC
Janiya
06:00
07:00
Extreme BALANCE
Janiya
06:00
07:00
Extreme BC
Janiya
06:00
07:00
Extreme BALANCE
Janiya
06:00
07:00
Extreme BC
Janiya
06:00
07:00
06:30 - 07:00
09:00 - 09:30
Extreme PUMP
Janiya
09:00
10:00
09:30 - 10:00
17:30 - 18:00
Extreme Booty
Janiya
17:30
18:00
Extreme ABS
Janiya
17:30
18:00
18:00 - 18:30
TNZ
Urška V.
18:00
19:00
Extreme BURN
Janiya
18:00
18:30
TNZ
Urška V.
18:00
19:00
Extreme BURN
Janiya
18:00
18:30
TRX cros
Katja
18:00
19:00
18:30 - 19:00
TRX cros
Katja
18:30
19:30
PILATES
Anja
18:30
19:30
Extreme Booty
Janiya
18:30
19:00
19:00 - 19:30
PILATES
Anja
19:00
20:00
BOOTCAMP
Matej
19:00
20:00
BOOTCAMP
Matej
19:00
20:00
Extreme ABS
Janiya
19:00
19:30
19:30 - 20:00
Extreme PUMP
Janiya
19:30
20:30
Extreme PUMP
Janiya
19:30
20:30
Extreme BURN
Janiya
19:30
20:00
20:00 - 20:30
BOOTCAMP
Matej
20:00
21:00
CRUSH CARDIO
Iza
20:00
21:00
CRUSH CARDIO
Iza
20:00
21:00
POWER YOGA
20:00
21:00
20:30 - 21:00
POWER YOGA
20:30
21:30
21:00 - 21:30

Ponedeljek

  • Extreme BC - Janiya
    06:00 - 07:00
  • Extreme Booty - Janiya
    17:30 - 18:00
  • TNZ - Urška V.
    18:00 - 19:00
  • PILATES - Anja
    19:00 - 20:00
  • BOOTCAMP - Matej
    20:00 - 21:00

Torek

  • Extreme BALANCE - Janiya
    06:00 - 07:00
  • Extreme BURN - Janiya
    18:00 - 18:30
  • TRX cros - Katja
    18:30 - 19:30
  • Extreme PUMP - Janiya
    19:30 - 20:30
  • POWER YOGA -
    20:30 - 21:30

Sreda

  • Extreme BC - Janiya
    06:00 - 07:00
  • Extreme ABS - Janiya
    17:30 - 18:00
  • TNZ - Urška V.
    18:00 - 19:00
  • BOOTCAMP - Matej
    19:00 - 20:00
  • CRUSH CARDIO - Iza
    20:00 - 21:00

Četrtek

  • Extreme BALANCE - Janiya
    06:00 - 07:00
  • Extreme BURN - Janiya
    18:00 - 18:30
  • PILATES - Anja
    18:30 - 19:30
  • Extreme PUMP - Janiya
    19:30 - 20:30

Petek

  • Extreme BC - Janiya
    06:00 - 07:00
  • TRX cros - Katja
    18:00 - 19:00
  • BOOTCAMP - Matej
    19:00 - 20:00
  • CRUSH CARDIO - Iza
    20:00 - 21:00

Sobota

  • Extreme PUMP - Janiya
    09:00 - 10:00

Nedelja

  • Extreme Booty - Janiya
    18:30 - 19:00
  • Extreme ABS - Janiya
    19:00 - 19:30
  • Extreme BURN - Janiya
    19:30 - 20:00
  • POWER YOGA -
    20:00 - 21:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:30 - 18:00
Extreme Booty
Janiya
17:30
18:00
18:30 - 19:00
Extreme Booty
Janiya
18:30
19:00

Ponedeljek

  • Extreme Booty - Janiya
    17:30 - 18:00

Nedelja

  • Extreme Booty - Janiya
    18:30 - 19:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:30 - 18:00
Extreme ABS
Janiya
17:30
18:00
19:00 - 19:30
Extreme ABS
Janiya
19:00
19:30

Sreda

  • Extreme ABS - Janiya
    17:30 - 18:00

Nedelja

  • Extreme ABS - Janiya
    19:00 - 19:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00 - 18:30
TNZ
Urška V.
18:00
19:00
TNZ
Urška V.
18:00
19:00
18:30 - 19:00

Ponedeljek

  • TNZ - Urška V.
    18:00 - 19:00

Sreda

  • TNZ - Urška V.
    18:00 - 19:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19:00 - 19:30
BOOTCAMP
Matej
19:00
20:00
BOOTCAMP
Matej
19:00
20:00
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
BOOTCAMP
Matej
20:00
21:00
20:30 - 21:00

Ponedeljek

  • BOOTCAMP - Matej
    20:00 - 21:00

Sreda

  • BOOTCAMP - Matej
    19:00 - 20:00

Petek

  • BOOTCAMP - Matej
    19:00 - 20:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:30 - 19:00
PILATES
Anja
18:30
19:30
19:00 - 19:30
PILATES
Anja
19:00
20:00
19:30 - 20:00

Ponedeljek

  • PILATES - Anja
    19:00 - 20:00

Četrtek

  • PILATES - Anja
    18:30 - 19:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00 - 18:30
TRX cros
Katja
18:00
19:00
18:30 - 19:00
TRX cros
Katja
18:30
19:30
19:00 - 19:30

Torek

  • TRX cros - Katja
    18:30 - 19:30

Petek

  • TRX cros - Katja
    18:00 - 19:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
09:00 - 09:30
Extreme PUMP
Janiya
09:00
10:00
09:30 - 10:00
19:30 - 20:00
Extreme PUMP
Janiya
19:30
20:30
Extreme PUMP
Janiya
19:30
20:30
20:00 - 20:30

Torek

  • Extreme PUMP - Janiya
    19:30 - 20:30

Četrtek

  • Extreme PUMP - Janiya
    19:30 - 20:30

Sobota

  • Extreme PUMP - Janiya
    09:00 - 10:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00 - 18:30
Extreme BURN
Janiya
18:00
18:30
Extreme BURN
Janiya
18:00
18:30
19:30 - 20:00
Extreme BURN
Janiya
19:30
20:00

Torek

  • Extreme BURN - Janiya
    18:00 - 18:30

Četrtek

  • Extreme BURN - Janiya
    18:00 - 18:30

Nedelja

  • Extreme BURN - Janiya
    19:30 - 20:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
06:00 - 06:30
Extreme BC
Janiya
06:00
07:00
Extreme BC
Janiya
06:00
07:00
Extreme BC
Janiya
06:00
07:00
06:30 - 07:00

Ponedeljek

  • Extreme BC - Janiya
    06:00 - 07:00

Sreda

  • Extreme BC - Janiya
    06:00 - 07:00

Petek

  • Extreme BC - Janiya
    06:00 - 07:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
20:00 - 20:30
POWER YOGA
20:00
21:00
20:30 - 21:00
POWER YOGA
20:30
21:30
21:00 - 21:30

Torek

  • POWER YOGA -
    20:30 - 21:30

Nedelja

  • POWER YOGA -
    20:00 - 21:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
20:00 - 20:30
CRUSH CARDIO
Iza
20:00
21:00
CRUSH CARDIO
Iza
20:00
21:00
20:30 - 21:00

Sreda

  • CRUSH CARDIO - Iza
    20:00 - 21:00

Petek

  • CRUSH CARDIO - Iza
    20:00 - 21:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
06:00 - 06:30
Extreme BALANCE
Janiya
06:00
07:00
Extreme BALANCE
Janiya
06:00
07:00
06:30 - 07:00

Torek

  • Extreme BALANCE - Janiya
    06:00 - 07:00

Četrtek

  • Extreme BALANCE - Janiya
    06:00 - 07:00
Brez dogodkov!

 

DOPOLDANSKA KARTA

Med 00.00 in 14.00 uro

Priporočamo

39 €
1 Mesec
99 €
3 Meseci
169 € / 259 €
6 Mesecev/12 Mesecev
  • Možna uporaba fitnesa v dopoldanskih urah
  • Vodene vadbe

CELODNEVNA KARTA

Neomejen vstop 59 €
59 €
1 Mesec
159 €
3 Meseci
259 € / 379 €
6 Mesecev / 12 Mesecev

 

  • Neomejen vstop v fitnes
  • Vodene vadbe

VSTOPNICE NA VEZAVO

Za 3, 6 ali 12 mesecev

Obročno odplačevanje

53,90 €
3 Mesečna v 3 obrokih
43,90 €
6 Mesečna v 6 obrokih
33,90 €
Letna v 12 obrokih

 

  • Neomejen vstop v fitnes
  • Vodene vadbe
ČLANARINA
10 € / leto
PLAČILO PO OBISKU
10 € / obisk
  • Neomejen vstop v fitnes
  • Vodene vadbe

 

PLAČILO PO OBISKU
69 € / 10 obiskov
  • Neomejen vstop v fitnes
  • Vodene vadbe
BREZPLAČEN PARKING
0 € / obisk
  • 150 minut v Parkirni hiši Smelt WTC

• Vse karte omogočajo uporabo FITNESA in obiska VODENIH VADB.
• Vsaka karta omogoča ENKRATEN VSTOP DNEVNO.
• Vsi mlajši od 26 let imajo 20% popusta na vse karte.
• Ob vsakem vstopu ima stranka možnost 150 minut BREZPLAČNEGA PARKIRANJA V PARKIRNI HIŠI SMELT WTC.

Partnerji